Ağrısız ot temizleme
Dizlerinizin sızlaması ve sırtınızın ağrıması olasılığı nedeniyle otları temizlemek zorunda kalmaktan korkuyor musunuz? Çözüm SKIL'de!
Otları söküp atın
SKIL 0700 ‘Weedbuster’, döşeme taşlarının arasındaki inatçı otları, yosunları ve küçük bitkileri hızla ve etkili bir biçimde temizleyen bir derz temizleme fırçasıdır. ‘Weedbuster’ın teleskopik sapı, her zaman rahat bir çalışma duruşu almanıza olanak verir. Artık otları elleriniz ile temizlemeniz gerekmiyor. Ayrıca artık zehirli bitki öldürücü ilaçlar kullanmanız da gerekmiyor. Buna ne dersiniz?
Sağlam çelik fırça
Tüm yapmanız gereken SKIL 0700 ‘Weedbuster’ı çalıştırmak ve çelik fırçanın işini yapmasına izin vermektir. Bu fırça otları 3000 d/d hızla kolayca temizler. Fırçanın tam konumunu kaput üzerinde görebilir ve böylece aleti doğru olarak yönlendirebilirsiniz. Otları temizlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı!
‘Easy Storage’

Bu derz temizleyici, SKIL'in pratik, yer tasarrufu sağlayan bahçe aletlerinden oluşan ‘Urban Series’in bir parçasıdır. SKIL 0700 ‘Weedbuster’, kullanımdan sonra duvara asmanıza ve böylece yer tasarrufu yapmanıza olanak veren bir ‘Easy Storage’ rayına sahiptir.