Yosunları temizleyip yok edin
SKIL 0701, çimlerinizi tırmıklamak ya da kazımak için ideal alettir.
Verimli ve etkili
Manuel bir çim havalandırıcıyı kontrol etmek çok fazla çaba gerektirir; öte yandan SKIL 0701 yosunları hızla ve kolayca temizler. Ayrıca hantal bir çim havalandırıcıya manevra yaptırmak çoğu kez oldukça zorken, hafif SKIL ‘Moss extractor’ size yüksek bir hareket özgürlüğü sağlar. Bina dışı ekipmanların ve çiçek tarhlarının etrafında çalışmanız gerektiğinde son derece kullanışlıdır.
Hızlı sonuçlar: 25 dakikada 50m²
‘Moss extractor’ – ismiyle müsemma: bu alet, çimlerinizdeki yosunları etkili bir biçimde temizler. Ayrıca hızlıdır: sadece 25 dakika içinde 50m²'yi kolayca temizleyebilir.
Dayanıklı, esnek bıçaklar

SKIL 0701 çim havalandırıcı dayanıklı, esnek kesme bıçaklarına sahiptir. Bu bıçaklar paslanmaz ve körelmez. Yine de gerekirse, değiştirilmeleri gerçekten çok kolaydır. Bu bıçaklar standart bir boyuta sahiptir, bu sayede kolayca bulunabilirler. Toplamda, bu dayanıklı kesme bıçakları, metal bıçaklara göre çok sayıda avantaja sahiptir.

‘Easy Storage’

Bu çim havalandırıcı, SKIL'in pratik, yer tasarrufu sağlayan bahçe aletlerinden oluşan ‘Urban Series’in bir parçasıdır. SKIL 0701 çim havalandırıcı, kullanımdan sonra duvara asmanıza ve böylece yer tasarrufu yapmanıza olanak veren bir ‘Easy Storage’ rayına sahiptir.