Eyvah…

Keşke bir ‘Urban Mower’ makineniz olsaydı. Nedenini buradan görün ya da devamını okuyun.

Optimum manevra kabiliyeti

SKIL 0711 ‘Urban Mower’, optimum manevra kabiliyeti sağlamak için eşsiz döner ön tekerleklere sahip bir çim biçme makinesidir. Bahçenizdeki nesnelerin etrafında çalışmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yeni bir biçme çizgisine başladığınızda kolayca konumlandırılabilen bu hafif alet sayesinde, ağır kaldırmak artık geçmişte kaldı.

Yüksek performans ve ayarlanabilir biçme yüksekliği
Enerji tasarrufu sağlayan yüksek hızlı 9500-d/d motor, işi verimli bir biçimde yapmak için yeterli güce sahiptir. Kısa bir süre içinde son derece güzel biçilmiş bir çimin keyfini çıkarabilirsiniz. Her seferinde mükemmel bir son görünüm sağlamak için, arasından seçim yapılabilecek üç biçme yüksekliği ayarından uygun olanı seçin.
‘Easy Storage’

Bu çim biçme makinesi, SKIL'in pratik, yer tasarrufu sağlayan bahçe aletlerinden oluşan ‘Urban Series’in bir parçasıdır. SKIL 0711 ‘Urban Mower’, kullanışlı park ayağı sayesinde, kullanımdan sonra bir duvara dayanarak park edilebilir.

Dayanıklı, esnek bıçaklar

SKIL 0711 ‘Urban Mower’ dayanıklı, esnek kesme bıçaklarına sahiptir. Bu bıçaklar paslanmaz ve körelmez. Yine de gerekirse, değiştirilmeleri gerçekten çok kolaydır. Bu bıçaklar standart bir boyuta sahiptir, bu sayede kolayca bulunabilirler. Toplamda, bu dayanıklı kesme bıçakları, metal bıçaklara göre çok sayıda avantaja sahiptir.