Daha uzun çalışın!

Devrim niteliğindeki SKIL ‘Hibrit Güç’ 2461 modelini hem bir akülü matkap olarak, hem de kablo alete bağlı olarak kullanabilirsiniz.

Zayıf akünün neden olduğu hayal kırıklığı yok
Akü seviyesi düşük olduğunda, daha uzun çalışmak için 6 metrelik kabloyu bağlamanız yeterlidir. Akü seviyesi göstergesi, kablonun alete ne zaman bağlanması gerektiğini belirtir.
Tak ve çalış
Kablo bağlı olduğunda, güç düğmesine basmadığınız zamanlarda akü otomatik olarak şarj olur. Bu sayede hemen daha uzun süre çalışabilirsiniz.
Sınıfının en iyi aküyle çalışma süresi

Bağımsız bir test kuruluşu, 'Hibrit Güç'ün performansını test etmiştir. Sonuçlar, kablo bağlı olduğunda, SKIL 2461 ile rakiplerin aletlerinden en az %184 daha fazla vida takabileceğinizi göstermektedir. Aslında bu rakam daha da yüksektir. Diğer sonuçlar, şarj etme işleminin iş sırasında kullandığınızdan daha fazla enerji sağladığını göstermiştir. Bu da daha uzun çalışabileceğiniz anlamına gelmektedir.

"Bütün gün boyunca benim için çalışıyor!"

Andrew Myers, vidalar ile portreler ve sözlü anlatım eserleri yaratan bir sanatçıdır. Andrew, 'Hibrit Güç' akülü vidalama makinesini test etmiş ve 'I'm Letting Go' adlı eseri yaratmıştır.