1. Delme ve vidalama için doğru akülü alet

  Akülü aletlerin en büyük avantajı, hareket serbestliğidir. Bu aletler, yakınlarda bir priz bulunmadığında son derece pratiktir. En yaygın kullanılan akülü aletlere çabuk bir göz atmak için okumaya devam edin.
 2. Akülü vidalama makineleri

  Bu aletler, özellikle bir tornavidaya ihtiyaç duyduğunuzda idealdir. Akülü vidalama makineleri, akülü delme/vidalama makinelerinden genellikle oldukça küçük ve daha kompakttır, bu nedenle bu aletler kısıtlı alanlarda kullanım için son derece pratiktir.
 3. Akülü darbeli vidalama makineleri

  Bir akülü darbeli vidalama makinesi, ağır işler için en iyi seçeneğinizdir. Bu makinenin yüksek hız ayarı ve yüksek gücü büyük vidaları, cıvataları ve somunları kolayca sıkmanıza ve gevşetmenize olanak sağlar.
 4. Akülü delme/vidalama makineleri

  Akülü delme/vidalama makineleri daha çok vidalama işleri için kullanılır, ancak bu aletler ayrıca ahşap ve metalde delik açmak için de idealdir. Kavrama ayarları, yani döner halka üzerindeki rakamlar, vidaları çok hassas bir şekilde sıkmanıza ve gevşetmenize olanak sağlar. Delme işlemi sırasında ayarınızı sabitleyebilirsiniz.
 5. Akülü darbeli delme/vidalama makineleri

  Darbeli matkap işlevine sahip akülü delme/vidalama makineleri bir adım daha ileriye gitmektedir. Bu aletler, tuğla ve taş duvarlarda delik açmak için de kullanılabilir. Kavrama ayarları, yani döner halka üzerindeki rakamlar, çok hassas bir şekilde sıkma ve gevşetme yapmanıza olanak sağlar. Delme işlemi sırasında ayarınızı sabitleyebilirsiniz.
 6. Akülü kırıcı/deliciler

  Akülü kırıcı/deliciler başka bir özelliğe sahiptir. Pnömatik darbe işlevi, akülü delici/kırıcıların betonda delik açmak için mükemmel oldukları anlamına gelir. Darbe durdurma işlevini kullandığınızda, bu aletler normal delik delme işleri için de kullanılabilir. Normal matkap uçları için özel bir 'SDS+' adaptörüne ihtiyacınız vardır.