Bir Bil Bakalım Kim oyunu yapma

100% of 100%
Bil Bakalım Kim oyunu oynar mıydınız? Bu Kendin-Yap adım adım talimatlarda, ailenizin, arkadaşlarınızın veya meslektaşlarınızın yüzleriyle bu ünlü parti oyununun kişiselleştirilmiş bir versiyonunu nasıl yapabileceğinizi göstereceğiz. Herkesi gülümsetmesi garantilidir!
 1. Adım 1: Kontrplak levhalardan birinin üzerine 40 x 40 cm ölçülerinde iki kare çizin ve bir dekupaj testere ile bunları kesin. Kontrplak levhadan 1 x 80 cm ölçüsünde bir parça kesin ve önce yarıdan, sonra bunları da yarıdan kesin. Şimdi elinizde 4 tane 1 x 20 cm ölçüsünde parça olacaktır. Bunları hafifçe zımparalayın.
 2. Adım 2: Her bir fotoğrafı üç kez sert kağıda basın (60 x 50 mm). Üçüncü fotoğraf torbaya konacaktır. Tüm baskılarınızın 60 mm x 50 mm olmasını sağlamak için bir bilgisayar uygulamasında bir şablon oluşturmak iyi bir fikirdir. Photoshop uygulamasını biliyorsanız, tüm yüzleri ayırabilirsiniz. Bu, gerçekten iyi görünür.
 3. Adım 3: Şimdi, ikinci kontrplak levhadan dikdörtgen parçalar kesin. 50 mm x 60 mm boyutlarında 40 dikdörtgen parçaya ihtiyacınız olacaktır. Kıymıkları temizlemek için bunları hafifçe zımparalayın. İstediğiniz renkte bir kat emaye boya uygulayın.
 4. Adım 4: Boya kuruduğunda, fotoğrafları dikdörtgen parçalara yapıştırın.
 5. Adım 5: Menteşeleri, hızlı kuruyan tutkalla fotoğrafların olduğu tarafa yapıştırın.
 6. Adım 6: Her biri beş fotoğraftan oluşan dört sıra oluşturun, ön tarafta kartların çekildikten sonra konabileceği yuva için biraz yer bırakın.
 7. Adım 7: Şimdi menteşeleri teker teker alt levhaya sabitleyin. Ahşap, fotoğrafların devrilmeden dik durmasını sağlayacak kadar kalındır.
 8. Adım 8: Şimdi, adım 6'da belirtilen oyuğu yapmak için ekstra ahşap parçalarını hızlı kuruyan tutkal ile ön tarafa yapıştırın.
 9. İPUCU!

  Yapıştırılmamış 20 kartı bir torba veya kutuya koyarak saklayabilirsiniz.

Rating

Bu adım adım talimatı derecelendirin.

Bir Bil Bakalım Kim oyunu yapma

5
5 of 5

1 toplam

 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0