Bir teşhir rafı yapma

90% of 100%
Güzel kitaplar, çekici bir çiçek veya diğer göz alıcı kişisel eşyalar, evinizdeki havalı bir teşhir rafında çok güzel görünür. Bu İskandinav teşhir rafı, en güzel eşyalarınızı gururla sergilemek için mükemmeldir. Bu rafı sekiz kolay adımda kendiniz yapabilirsiniz:
 1. Adım 1: İki tane 150 cm'lik boy ölçün ve alttan ve üstten 15º açıyla işaretleyin.
 2. Adım 2: Bir işkence kullanarak bir tahtayı bu çizgiye paralel olarak sabitleyin; çok malzemeli testerenizin kesme genişliğini hesaba katın. Kesin ve hafifçe zımparalayın.
 3. Adım 3: Üç tane 50cm'lik boy ölçün, bu üç tahtayı kesin ve hafifçe zımparalayın.
 4. Adım 4: Üç tahtanın her iki kısa kenarına, soldan 5cm ve sağdan 5cm olacak şekilde matkap delikleri işaretleyin. Yanlar için kullanacağınız uzun tahtaları düz olarak yatırın ve üstten 25cm, 65cm ve 105cm ölçün. Bu üç yükseklikte, sol ve sağ kenarlardan 5cm mesafede matkap delikleri işaretleyin.
 5. Adım 5: Uzun tahtalardaki delikleri 1cm derinliğinde delin. Bunu yapmak için, matkabınızdaki derinlik durdurma tertibatını kullanın. Şimdi, kısa tahtalardaki delikleri 2cm derinliğinde delin.
 6. Adım 6: Uzun tahtalardaki deliklerin her birine bir damla ahşap tutkalı damlatın ve kavelaları deliklere takın. Ardında her bir kavelanın üzerine bir damla ahşap tutkalı damlatın ve basamakları üstlerine takın. Aynısını diğer uzun tahta için de yapın.
 7. Adım 7: Kuruması için teşhir rafını 24 saat yanlamasına bekletin, basınç uygulaması için üzerine ağır bir şey koyun.
 8. Adım 8: Teşhir rafınızı istediğiniz yere koyun ve güzel eşyalar ile süsleyin.

Rating

Bu adım adım talimatı derecelendirin.

Bir teşhir rafı yapma

4.5
4.5 of 5

2 toplam

 • 5
  1
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0