İyi, daha iyi, yeşil
İyi, daha iyi, yeşil
Terazileme işleriniz için en iyi lazer teknolojisini mi arıyorsunuz? Daha fazla aramayın: cevap, SKIL 1911. SKIL'in yeşil ışık kullanmasının bir nedeni var. Aşağıda daha fazla bilgi bulabilirsiniz.
Neden yeşil ışık?
Neden yeşil ışık?
İnsan gözü, ışığa karşı son derece duyarlıdır. Bu nedenle bazı renkler diğerlerinden daha kolay ayırt edilebilir. Tahmin ettiğiniz gibi, yeşil bu renklerden bir tanesidir. Yeşil renk insan gözü için kırmızıya kıyasla çok daha fazla bir görünürlüğe sahiptir. Bu sayede, 20 metre uzağa kadar yansıtılabilen parlak yeşil lazer çizgileri ile üstün görünürlük elde edersiniz.
Doğru yardım için işaretler
Doğru yardım için işaretler
SKIL 1911'in yatay ve dikey lazer çizgileri üzerindeki açık işaretler, bu çapraz çizgili lazerin başka bir üstün avantajıdır. Bu işaretler, resim asarken ya da duvarları boyarken daha iyi bir yardım sağlamak için lazer çizgileri üzerinde eşit aralıklarla gösterilir. Kolaylık sağlaması için, lazer çizgileri kendi kendine terazileme modunda otomatik olarak terazilenir.
Bir dizi şarj etme seçeneği için Lityum-İyon kolaylığı
Bir dizi şarj etme seçeneği için Lityum-İyon kolaylığı
Bu çapraz çizgili lazer, yerleşik mikro USB şarj bağlantı noktası yoluyla kolayca şarj edilebilen entegre bir Lityum-İyon aküye sahiptir. Kolaylık sağlaması için, akü seviye göstergesi ne kadar akü kapasitesi kaldığını açık bir biçimde gösterir. Üstelik dahası da var..
Terazileme işlerinizi daha üst seviyeye taşıyın
Terazileme işlerinizi daha üst seviyeye taşıyın
SKIL 1911 çapraz çizgili lazer, terazileme işlerinizi daha üst seviyeye taşıyan bir tripod ile birlikte verilmektedir. Bu alet, tripodun kolayca sabitlenmesi için üstte ve altta 1/4" ölçüsünde dişli bir montaj deliğine ya da bir kelepçeye sahiptir.