Kömürsüz: daha hızlı, daha güçlü ve daha uzun ömürlü
En zorlu işlerin bile üstesinden gelebilecek akülü bir çözüm arıyorsanız, kömürsüz aletler sizin için uygundur. Kömürsüz motorlar, benzer boyuttaki kömürlü motorlardan daha hızlı, daha güçlü ve çok daha uzun ömürlüdür.
Daha verimli
Kömürsüz motorlar sürtünme üretmez, bu da daha verimli çalışmaları anlamına gelir. Kömürsüz motorlara sahip aletler, kömürlü bir motora sahip benzer boyuttaki aletlerden önemli derecede daha hızlı ve daha güçlüdür. Kömürsüz bir motorun uzun vadeli diğer bir avantajı, daha az aşınmasıdır.
Kömürsüz motorlar fark yaratır
SKIL kömürsüz aletlerin ne kadar daha verimli oldukları konusunda size bir fikir vermek için, model 3070 kömürsüz akülü darbeli matkabımız ile benzer bir kömürlü aleti (model 3020) karşılaştırdık. Kömürsüz model 3070 %51 daha hızlı, %33 daha güçlü ve 10 kat daha uzun ömürlüdür.
Her alet. Her iş. Tek akü.
SKIL, hem elektrikli el aletleri hem de bahçe aletleri ürün serilerine gittikçe daha fazla kömürsüz alet ekliyor. Bu aletlerin hepsi, benzersiz Keep Cool™ ısı kontrol teknolojimizden güç alan aynı ‘Energy Platform’ akü sistemini paylaşıyor.
Güvenebileceğiniz aletler
Kömürsüz aletlerimizin yüksek kalitesine o kadar güveniyoruz ki, hepsi beş yıl garantiye sahip. Ayrıca birlikte verilen Keep Cool™ aküler de üç yıl garantiye sahip.