Üstün performans. Kompakt depolama.
Skil’in 20V bahçe aletleri her zamankinden daha akıllı, daha hızlı ve daha güçlü. Bahçe işlerinizi yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Üstelik bu aletler asgari depolama alanı kaplayacak şekilde tasarlandı. Bahçenizdeki her iş için bir aletimiz var.
Her alet. Her iş. Tek akü.
SKIL Energy Platform’a Merhaba deyin. Esnek Energy Platform serisindeki tüm aletler için tek bir aküye ihtiyacınız var. Bu güçlü akü aşırı ısınmayı önlemek, çalışma süresini %25 arttırmak ve akü ömrünü iki katına çıkarmak için Keep Cool™ teknolojisine sahiptir.
Yer kazandıran depolama
Skil’in küçük bahçe aletleri, duvara asabilmeniz için kullanışlı bir 'Kolay Depolama' kancasına sahiptir. Üstelik bu aletler asgari depolama alanı kaplayacak şekilde tasarlandı. Dağınıklık yok!
SKIL kömürsüz akülü çim biçme makinesi
Bu güçlü SKIL 0140 çim biçme makinesi en son teknolojiye sahiptir: her zamankinden daha güçlü ve on kat fazla dayanan, kontak kömürsüz bir elektrik motoru. Entegre SKIL Çim Kılavuzu, çimleri kenarlar ve duvarlar boyunca biçmenize yardımcı olur. Üstelik çimleriniz için doğru biçme yüksekliğini, orta sap üzerinde kolayca ayarlayabilirsiniz.
SKIL akülü kenar kesme makineleri
SKIL 0230 (25cm bıçak) ve 0240 (30cm bıçak) kenar kesme makinelerinin doymaz bir iştahı vardır. Kesme kafası farklı konumlara ayarlanabilir. Ulaşılması zor yerlerde çalışırken son derece pratiktir
SKIL akülü çit budama makinesi
Çitleri ve çalıları kesmenin çok uzun sürdüğünü düşünüyorsanız, SKIL 0430 çit budama makinesini denemelisiniz. Elmasla bilenmiş güçlü bıçaklar 20mm’ye kadar kalınlığa sahip dalları kolayca keser, böylece kesintisiz çalışabilirsiniz. 55cm uzunluğundaki bıçak, geniş bir yüzey alanını tek bir hareketle keser. Böylece başka işler için zamanınız kalır.
SKIL kömürsüz akülü bahçe üfleme makinesi
SKIL 0330 bahçe üfleme makinesi ile ıslak ve kuru yaprakları kısa sürede temizleyin. Geniş boru çapı ve eksenel vantilatör yüksek bir hava hacmi ve 160km/saate kadar bir hava hızı üretir. Genişi yüzeyli alanlar için idealdir. Regülatör çarkı ve redüktör nozülü, ulaşılması güç yerlerde çalışırken hava akımını düzenlemeyi kolaylaştırır.