Üstün performans. Kompakt depolama.
Skil’in 20V bahçe aletleri her zamankinden daha akıllı, daha hızlı ve daha güçlü. Bahçe işlerinizi yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Üstelik bu aletler asgari depolama alanı kaplayacak şekilde tasarlandı. Bahçenizdeki her iş için bir aletimiz var.
Her alet. Her iş. Tek akü.
SKIL Energy Platform’a Merhaba deyin. Esnek Energy Platform serisindeki tüm aletler için tek bir aküye ihtiyacınız var. Bu güçlü akü aşırı ısınmayı önlemek, çalışma süresini %25 arttırmak ve akü ömrünü iki katına çıkarmak için Keep Cool™ teknolojisine sahiptir.
Yer kazandıran depolama
Skil’in küçük bahçe aletleri, duvara asabilmeniz için kullanışlı bir 'Kolay Depolama' kancasına sahiptir. Üstelik bu aletler asgari depolama alanı kaplayacak şekilde tasarlandı. Dağınıklık yok!
SKIL kömürsüz akülü çim biçme makineleri
Güçlü SKIL 0130 ve 0140 çim biçme makineleri, her zamankinden daha hızlı, daha güçlü ve daha dayanıklı olmalarını sağlayan kömürsüz bir elektrik motoru ile çalışır. Entegre SKIL Çim Kılavuzu, kenarlar ve duvarlar boyunca çimleri biçmenize yardımcı olur, ergonomik seçenekler ise kollarınızdaki ve sırtınızdaki zorlanmayı azaltır.
SKIL akülü kenar kesme makineleri
SKIL 0230 (25cm), 0240 (30cm) ve 0250 (33cm) kenar kesme makineleri doymak bilmez bir iştaha sahiptir. Misinanın makara tamamen çıkarılmadan saniyeler içinde beslenmesini sağlayan Twist Load dahil olmak üzere çekici yeniliklere sahiptir ve geniş alanları kesmek için yeterince güçlüdür.
SKIL akülü çit kesme makineleri
SKIL, çitlerin ve çalıların budanmasını her zamankinden kolay hale getiriyor. SKIL çit kesme makinelerindeki elmas-kesim delikli çelik bıçaklar, 20mm’ye kadar kalınlığa sahip dalları kolayca keser. 50cm (model 0429) ve 55cm (model 0430) bıçaklar, geniş alanları tek bir geçişte budar. Böylece başka işler için size zaman kalır.
SKIL kömürsüz akülü bahçe üfleme makinesi
SKIL 0330 bahçe üfleme makinesi ile ıslak ve kuru yaprakları kısa sürede temizleyin. Geniş boru çapı ve eksenel vantilatör yüksek bir hava hacmi ve 160km/saate kadar bir hava hızı üretir. Genişi yüzeyli alanlar için idealdir. Regülatör çarkı ve redüktör nozülü, ulaşılması güç yerlerde çalışırken hava akımını düzenlemeyi kolaylaştırır.
Sınıfındaki en kompakt akülü motorlu testere
0534 modelinin kömürsüz enerjisinden yararlanın; 5,0Ah bir akü, testereyle 70 kesim yapmak için gerekli gücü sağlar. Kompakt biçimi, etkili bir çalışma sağlar. Ayrıca zincir, ilave aletler gerekmeksizin hızla değiştirilebilir.