Yeni haberler…
İster lehim yapın, ister kayaklarınızı mumlayın, isterse boya kazıyın, yeni elektronik kontrollü ısı tabancalarımız ile en iyi sonuçları elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.
Daima kontrol altında
Elektronik aksam, aletin sıcaklık seviyesini sürekli olarak izleyerek ısı tabancalarımızın aşırı ısınmasını önler. Bu, çeşitli lehimleme, lehim sökme ve kaynak işleri için küçük çaplı nozüller kullanmanıza olanak verir.
Performansa ayarlı
SKIL ısı tabancaları, 50°C’den 650°C’ye kadar sıcaklıkları seçmenize olanak verir, ayrıca 500 l/dakikaya kadar farklı hava akışı ayarları seçebilirsiniz. Hatta SKIL model 8040, işiniz için doğru sıcaklığı ve hava akışını tam olarak ayarlayabileceğiniz kullanışlı bir LCD ekrana sahiptir.
Tutulmayacak kadar sıcak…
Isı tabancalarımız, özellikle sıcak olduklarında veya farklı uygulamalar için hızla değiştirilmeleri gerektiğinde nozüllerin anında güvenle çıkarılmalarına olanak veren eşsiz bir nozül çıkarma işlevine sahiptir.
Kolayca bulunabilen aksesuarlar
SKIL ısı tabancaları piyasadaki en yaygın, kolayca bulunabilen ısı tabancası nozülleri ile uyumludur, böylece yapacağınız iş için doğru nozülü her zaman bulabilirsiniz.