SKIL ‘Hybrid Power’ ile daha uzun çalışın

SKIL ‘Hybrid Power’ ile daha uzun çalışın
İlk bakışta SKIL 2461 ‘Hybrid Power 16 V Max’ (14,4 V) sıradan bir Lityum İyon akülü matkaba benzer, ama görünüş yanıltıcı olabilir. Bu alet, normal bir akülü matkabın tüm özelliklerine sahiptir ama SKIL’in yenilikçi ‘Hybrid Power’ özelliği sayesinde daha uzun süre çalışabilirsiniz. Akü seviyesi göstergesi, kabloyu ne zaman alete bağlamanız gerektiğini gösterir. Kablo bağlandığında elektrik anahtarını açmadığınız her an akü otomatik olarak şarj edilir.

Çalışmaya devam etmek için ‘Hybrid Power’
Bu yenilikçi ‘Hybrid Power’ tam olarak nasıl çalışıyor? Güç anahtarına basmadığınız süre boyunca akü sürekli şarj edilir. Bildiğiniz gibi kimse kesintisiz olarak çalışmaz. İş sırasında, örneğin bir sonraki vidayı almak veya vidayı yerine koymak için sürekli ufak aralar verirsiniz. Ayrıca bir sonraki iş parçasını hazırlamak veya vidalama ucunu değiştirmek için işinize daha uzun aralar da vermek zorunda kalırsınız. Bu molalarda akünün şarj edilmesi, toplamda daha uzun çalışabilmenize olanak sağlar.

Aküyü şarj etmeyi mi unuttunuz?
Örneğin akülü matkabınızı bir süre önce depoladığınızı ama depolamadan önce aküyü tamamen şarj etmeyi unuttuğunuzu düşünün. Yani kendin yap projenize yarı dolu bir aküyle başlamak zorundasınız ve anlaşılan o ki bu şarj işi bitirmek için yeterli değil. Tanıdık geldi mi? Neyse ki artık SKIL ‘Hybrid Power’ ile daha uzun süre çalışabilirsiniz. 6 metrelik kablosu sayesinde size yeterince çalışma özgürlüğü sunar. Ergonomik kablo saklama makarası sayesinde kabloyu kolayca sarıp saklayabilirsiniz.

Ekstra çalışma konforu için pratik özellikler
Bu akülü matkap, 1,5Ah kapasiteli güçlü bir aküye sahiptir. 17+1 VariTorque kavrama ayarı, 17 farklı ayar ile hassas vidalamaya olanak sağlar ve bir de delme ayarı mevcuttur. Değişken devir fonksiyonu ve elektronik fren sayesinde çalışma boyunca tam kontrol sağlamayı garanti eder. Güvenilir Lityum İyon teknolojisi ve hızlı ve kolay aksesuar değişimi sağlayan 10 mm'lik anahtarsız mandreni sayesinde ekstra çalışma rahatlığı sağlar. LED spot lambası sayesinde yaptığınız işi en iyi şekilde görürsünüz.