Keşfedin…
Keşfedin…
Bir çok yenilikçi ve akıllı özelliğe sahip mükemmel SKIL lazer ve ölçüm aletleri serisi. Aşağıda daha fazla bilgi alın veya doğrudan tüm aletlerimizin bulunduğu sayfaya gidin.
İyi, daha iyi, yeşil
İyi, daha iyi, yeşil
İnsan gözü, ışığa karşı son derece duyarlıdır. Bu nedenle bazı renkler diğerlerinden daha kolay ayırt edilebilir. Tahmin ettiğiniz gibi, yeşil bu renklerden bir tanesidir. Yeşil renk insan gözü için kırmızıya kıyasla çok daha fazla bir görünürlüğe sahiptir. Bu sayede, 30 metre uzağa kadar yansıtılabilen parlak yeşil lazer çizgileri ile üstün görünürlük elde edersiniz.
Bir dizi şarj etme seçeneği için Lityum-İyon kolaylığı
Bir dizi şarj etme seçeneği için Lityum-İyon kolaylığı
Tüm çapraz çizgili lazerler, yerleşik mikro USB şarj bağlantı noktası yoluyla kolayca şarj edilebilen entegre bir Lityum-İyon aküye sahiptir. Kolaylık sağlaması için, akü seviye göstergesi ne kadar akü kapasitesi kaldığını açık bir biçimde gösterir. Üstelik dahası da var..
Yenilikçi lazer ölçümleri
Yenilikçi lazer ölçümleri
SKIL lazer ölçüm aletlerinin 30 metreye kadar geniş bir çalışma aralığı vardır ve doğru ve hızlı mesafe ve alan ölçümü için idealdir. Tüm aletler farklı ölçüm modlarına sahiptir. Entegre bir ölçüm çarkına sahip SKIL 1929 ile, bir projeksiyon hedefi olmadan veya engebeli ve kavisli yüzeylerde mesafe ölçümü yapmak da mümkündür.
Terazileme işlerinizi daha üst seviyeye taşıyın
Terazileme işlerinizi daha üst seviyeye taşıyın
SKIL 1911 çapraz çizgili lazer, terazileme işlerinizi daha üst seviyeye taşıyan bir tripod ile birlikte verilmektedir. Bu alet, tripodun kolayca sabitlenmesi için üstte ve altta 1/4" ölçüsünde dişli bir montaj deliğine ya da bir kelepçeye sahiptir.