Tüm aletler. Tüm görevler. Tek akü.

Sektör lideri akü sistemimiz PWRCORE, her iş için optimum güç sağlamak amacıyla akıllı yeniliklerle doludur. Üstün esneklik için, gelişmiş akü ve yüksek hızlı şarj cihazı ürün serilerimiz her biri ilgili SKIL elektrikli el ve bahçe aletleri ile %100 uyumludur.

PWRCORE ürünlerini keşfedin

ActivCell™: Akıllı güç yönetimi

Gelişmiş SKIL akülerin her biri, patentli ActivCell™ teknolojisi ile donatılmıştır. Akıllı güç yönetimi sistemi akünün gerilimini, sıcaklığını ve akımını sürekli olarak izleyerek optimum koruma sağlar ve performansı en üst düzeye çıkarır.

KeepCool™: Patentli soğutma teknolojisi

Gelişmiş KeepCool™ teknolojimiz çalışma süresini %25 artırır ve akü ömrünü iki katına çıkarır. Optimum sıcaklıkta daha uzun süre çalışmaları için yenilikçi ısı emme teknolojimizle kaplanmış ayrı akü hücreleri, aşırı ısınmayı önler ve performansı iyileştirir.

Patentli akü seviyesi göstergesi: Baştan sona akıllı özellikler

SKIL el aletleri 100 yıllık uzmanlıkla geliştirilmiştir ve her biri işin iyi yapılması için yenilikçi özellikler ile doludur. Akü seviyesi göstergemiz akünün şarj seviyesini pratik bir şekilde gösterir ve hızla şarj etme zamanı geldiğinde sizi önceden uyarır.

Güvenebileceğiniz gelişmiş aletler

Yüksek performanslı ürünlerimize o denli güveniyoruz ki, sektör lideri SKIL elektrikli el aletlerinin ve gelişmiş KeepCool™ akülerin her biri standart olarak 3 yıl garantilidir. Kömürsüz aletler ise 5 yıl garantilidir.

Energy Platform (EP) = PWRCORE 20

2022 yılında, Energy Platform (EP) ismi PWRCORE 20 olarak değiştirildi. Platformda başka hiçbir değişiklik olmadı. Dolayısıyla bir EP aküyü PWRCORE 20 ürünlerinde ve bir PWRCORE 20 aküyü de EP ürünlerinde kullanabilirsiniz.