SKIL presents...
SKIL sunar...
Mevcut matkap, testere, zımpara ve diğer elektrikli aletler ürün serisine çok sayıda yenilikçi akülü ve kablolu alet eklendi.
More than tools
Aletlerden daha fazlası

SKIL, yeni ürün serisi ve yeniden tasarlanmış logosuyla Kendin-Yap işlerini bir sonraki seviyeye taşıyor. Yeni kırmızı ürün serisi, günlük Kendin-Yap işlerinizi hızla yapmanız için size en iyi deneyimi sunmaya odaklanıyor. SKIL, kapsamlı Kendin-Tap ipuçları ve püf noktaları ile sizi çalışırken de desteklemeye devam ediyor.

#SKILhelps

Herhangi bir alet. Herhangi bir iş. Tek bir akü.

Yeni ürün portföyümüzün kalbinde, esnek bir akü sistemi olan 20V Max Energy Platform yer almaktadır. Akü kartuşları performans için geliştirilmiş ve akülü ya da aküsüz satılan tüm Energy Platform aletlere uymak üzere tasarlanmıştır. Bu özellik size mevcut akünüz ve şarj cihazınız ile kullanmak üzere daha fazla aleti ürün serinize ekleme esnekliği sunmaktadır.

ActivCell™: Intelligent Power Management
ActivCell™: Akıllı Güç Yönetimi
Daha tutarlı güç sağlamak için tüm aküler ActivCell™ özelliğine sahiptir. Patentli teknolojimiz, aşırı ısınmayı önleyerek ve akü performansını en üst düzeye çıkararak güç kullanımını optimize etmek için çalışır.
Innovations
Yenilikler

SKIL tamamen rahatlık, yenilik ve kalite demektir. Bunlar tasarım, teknoloji ve kullanım kolaylığı açılarından çıtayı yükselten üstün aletlerin temel nitelikleridir. Yeni ürün serimiz, X-Flow toz toplama özellikli filtresiz zımparalar ve 180° LED çalışma lambalı dekupaj testereler dahil olmak üzere birçok patentli yeniliğe sahiptir.

 

Aletlerden daha fazlası. SKIL kolaylaştırır.

For tools you can trust
Güvenebileceğiniz aletler için

Tüm SKIL aletler standart 3 yıllık garantiye sahiptir. Kömürsüz aletler 5 yıl garantilidir.

Kayıt gerekli değildir.
Kişisel verilerinizin paylaşılması gerekmez.
Zorluk yok.