Güvenebileceğiniz aletler için
SKIL’de, yüksek kalite tartışmaya kapalıdır. Bu nedenle, hem el aletlerini hem de ölçüm aletlerini içeren tüm ürünlerimizde size her zaman standart bir garanti sunuyoruz.
Gerekeni yapan garanti

Skil el aletiniz düzgün çalışmazsa, onarılmasını veya değiştirilmesini sizin için kolaylaştırıyoruz. Gerekeni yapan garantimiz şu anlama gelir:

  • Kayıt olmak gerekli değildir
  • Kişisel bilgileri paylaşmak gerekli değildir
  • Gereksiz tartışmalar söz konusu değildir
Kömürsüz aletlerde 5 yıl garanti

Kömürsüz aletlerimiz, kömürlü motorlar ile çalışan benzer aletlerden daha güçlü ve daha verimlidir. Ayrıca, motorda sürtünme oluşmadığından daha yavaş aşınırlar. Kömürsüz aletlerimizin yüksek kalitesine o kadar güveniyoruz ki, standart 5 yıl garanti veriyoruz (profesyonel veya benzer kullanım için 1 yıl).

SKIL el aletlerinde standart 3 yıl garanti
Standart 3 yıl garantinin keyfini çıkarabilirsiniz (profesyonel veya benzer kullanım için 1 yıl). Yani, bir üretim veya malzeme hatası durumunda el aletinizi garanti süresi boyunca ücretsiz olarak onarıyor veya değiştiriyoruz.
Akü garantisi
Akülerimizde standart 6 ay garanti sunuyoruz. Bu süre, ActivCell™ akülerimiz için 2 yıla ve Keep Cool™ akülerimiz için tam 3 yıla çıkmaktadır. Profesyonel veya benzer kullanım için tüm aküler 6 ay garantiye sahiptir.