Keyifli bahçe işleri
Skil'in ‘Urban Serisi’ bahçe aletleri bahçe işlerinin her zaman keyifli olmasını sağlar ve kullanımdan sonra neredeyse hiç yer kaplamaz.
‘Urban Serisi’
Boş yer, kentsel alanlarda az bulunan bir şeydir ve bu durum gün geçtikçe kötüye gitmektedir. Bahçeler küçülmektedir, bu nedenle daha fazla balkon ve çatı bahçesi mevcuttur. Bu da daha az depolama yeri anlamına gelmektedir. Uygun fiyatlı ‘Urban Serisi’ bahçe aletleri, bu gibi durumlar için özel olarak tasarlanmıştır.
Yer tasarrufu sağlayan tasarım
Bu hünerli aletler sadece kolay kullanılabilir değildir, aynı zamanda eşsiz SKIL 'Kolay Depolama' sistemine de sahiptir. Bunları saklamak çocuk oyuncağıdır. Bu aletler, asgari düzeyde yer kaplamak için dikkatle tasarlanmıştır. Bu nedenle garajınızı, kulübenizi ya da dolabınızı temiz ve düzenli tutmak çok daha kolaydır.
Kolay depolama
Küçük bahçe aletleri, duvara asılabilmeleri için kullanışlı bir 'Kolay Depolama' kancasına sahiptir. Kancalar, aletleri yan yana yerleştirmek için birleştirilebilir. Büyük aletler, kendi özel tasarım özelliklerine sahiptir. Örneğin çim biçme makineleri: bunlar, duvara dayanarak dik olarak saklanabilmelerine olanak veren kendi dengeleyicilerine sahiptir.
Kullanımı kolay, depolaması kolay
Toplamda, SKIL 'Urban Serisi' bahçe aletleri, bahçenizin bakımlı olmasını sağlamak için son derece kullanışlıdır. Basınçlı yıkama cihazı, çim biçme makinesi, üfleyici ya da çit kesme makineleri – eksiksiz SKIL elektrikli bahçe aletleri serisinde ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz.