Yenilikler

SKIL uyum, yenilik ve kalite demektir. Bu prensipler kendilerini tasarım, teknoloji ve kullanım kolaylıkları ile ayırt edilen üstün el aletlerinin temel parçalarıdır.

Yosunları etkin biçimde temizlemek için kompakt çim havalandırma makinesi

Çimenliğinizi tırmıklamak veya içindeki yosunlardan kurtulmak istediğinizde SKIL 0701 ideal bir alettir. Manuel olarak tırmıklamak çok yorucu bir iş olsa da SKIL elektrikli çim havalandırma makinesi sayesinde yosunlar hızla ve kolayca temizlenebilir.

Daha fazlasını okuyun

Etkin, çevre dostu ot temizleme

SKIL 0700 «Weedbuster» fırçaları; patikanızdaki, bahçe avlunuzdaki ve garaj yolunuzdaki fayanslar arasında çıkan inatçı yabani otları, yosunları ve küçük bitkileri hızlı ve etkin şekilde temizler. Böylece siz de artık yabani otları dizlerinizin acımasına ve sırtınızın ağrımasına neden olacak veya çevreye zarar veren zehirli tarım ilaçları kullanmanızı gerektirecek şekilde kendiniz elinizle temizlemek zorunda kalmazsınız.

Daha fazlasını okuyun

SKIL ‘Hybrid Power’ ile daha uzun çalışın

İlk bakışta SKIL 2461 ‘Hybrid Power 16 V Max’ (14,4 V) sıradan bir Lityum İyon akülü matkaba benzer, ama görünüş yanıltıcı olabilir. Bu alet, normal bir akülü matkabın tüm özelliklerine sahiptir ama SKIL’in yenilikçi ‘Hybrid Power’ özelliği sayesinde daha uzun süre çalışabilirsiniz.

Daha fazlasını okuyun

SKIL ‘Urban Mower’: Şehir bahçeleri için üstün manevra kabiliyeti

SKIL ‘Urban Mower’ şehirdeki bahçeniz için idealdir. Optimum manevra kabiliyeti sağlayan ön döner tekerlekleri ile eşsiz bir çim biçme makinesidir.

Daha fazlasını okuyun

Panter testere ve dekupaj testeresi tek bir alette

SKIL ‘Combisaw’, evinizdeki ve evinizin çevresindeki en bilinen testereleme çalışmalarını gerçekleştirebileceğiniz kompakt ve hafif bir testeredir. İki popüler amatör çalışma aletini tek bir alette bir araya getirir: Panter testere ve dekupaj testeresi.

Daha fazlasını okuyun

SKIL Toz Seviyesi Göstergesi ile daha temiz çalışın

SKIL, zımparalama yaparken hayatınızı kolaylaştıran yenilikçi Toz Seviyesi Göstergesini gururla sunar. Zımparalama söz konusu olduğunda, en büyük sıkıntı tozdur. Zımparalama sonucunda çok miktarda toz ortaya çıkar ve zımparanız çoğu kez bu tozu etkili bir biçimde toplamaz. Bu SKIL yeniliği, çalışma ortamınızı daha temiz tutmanızı kolaylaştırır!

Daha fazlasını okuyun

En yaygın kesme işlerinin tümü için şaşırtıcı ölçüde çok yönlü bir testere

SKIL, SKIL 5330 Multi testereyi gururla sunar. Bu yenilikçi Multi testere, evin içindeki ve çevresindeki her türlü Kendin-Yap işi tasarlanmış kompakt bir multi-malzeme alettir. SKIL, bu yenilik ile, mevcut ürün serisi içinde yeni bir segment oluşturuyor. Bu alet, multi-malzeme kesimine bu kadar açıkça odaklanan ilk SKIL testeredir: ‘5330 Multi testere hepsini hızlı ve düzgün keser’.

Daha fazlasını okuyun

Sabit sıcaklık kontrolü

Alet dahili olarak aşırı ısınma tehdidi altında olduğunda, ana ısıtma elemanı otomatik olarak kapanır. Daha sonra bir fan makinenin içine soğuk hava üfler ve ısıtma elemanını soğutur. Aşırı ısınma, örneğin bir hava çıkışını yanlışlıkla kapattığınızda ya da çapı küçük bir redüksiyon nozülü kullandığınızda meydana gelebilir.

Daha fazlasını okuyun

Patentli ‘Equalizer’ zımparalama çerçevesi

Tank zımparalar, yüksek kayış hızları sayesinde hızlı malzeme temizleme için en uygun aletlerdir. Bununla birlikte, iş parçanızda istenmeyen çizikler ya da derin oyuklar oluşması riski de söz konusudur. SKIL'in patentli 'Equalizer' çerçevesi, bunu önler. Bu çerçeve, eski boya ve vernik katmanlarını kazırken bile mükemmel dengeli zımparalama sonuçları elde etmenize olanak verir!

Daha fazlasını okuyun

Her iş için doğru zımpara!

Skil'in yeni 3'ü 1 arada multi-zımparası ile, her iş için doğru zımparaya sahip olacaksınız. Bu zımpara titreşimli, delta ve eksantrik zımparaları kullanışlı ve hafif tek bir alette bir araya getiriyor!

Daha fazlasını okuyun

SKIL Lynx Bahçe Testeresi, çapı 80 mm'ye kadar olan dalların zahmetsizce budanmasını sağlıyor

Yeni Lynx Bahçe Testeresi, ağaçları ve çalıları düzgün şekilli tutmak için kullanışlı, zahmetsiz bir yol sunuyor. Çapı 80 mm'ye kadar olan dalları fiziksel çaba harcamadan budamak artık mümkün!

Daha fazlasını okuyun

Screw Assist ile işler çok kolay!

Model 2016 (12V) ve 2017 (14,4V), SKIL'in vidayı vidalama için sıkıca tutan eşsiz Screw Assist özelliğine sahiptir. Bu özellik, bir köşede ya da başınızdan yüksekte tek elle çalışırken idealdir.

Daha fazlasını okuyun

Düz bir çizgide testere ile kesmek hiç bu kadar kolay olmamıştı | Kılavuz rayı

SKIL kılavuz rayı 90º ve 45º kesimleri hatasız bir biçimde gerçekleştirmek için en iyi yardımcıdır. Her bir metrede en fazla 1 mm sapma payı olan mükemmel derecede düz ve doğru kesimler elde edersiniz.

Daha fazlasını okuyun

SKIL basınç kontrolü: daha az basınç, daha iyi zımparalama

Hiç sabah taze sıkılmış portakal suyu içtiniz mi? Narenciye sıkma makinenizin üzerindeki portakala bastırırken daha çok veya daha hızlı portakal suyu elde etmek için gerçekten çok daha sert bastırdınız mı? Aslında bunun tam tersi doğrudur. Portakala daha çok bastırmanız narenciye sıkacağının motorunu yavaşlatır ve düzgün çalışmasına engel olur. Bunun zımparalama ile ne alakası var?

Daha fazlasını okuyun